Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Майстерня успіху

27 вересня у Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся ярмарковий день «Майстерня успіху» для безробітних та зайнятого населення. У заході взяли участь діючі підприємці, які започаткували власну справу за підтримки служби зайнятості, та підприємці, які брали участь у грантових програмах.

Захід розпочався з презентації підприємців, які стали переможцями грантових програм. Ткаченко Олег, власник пекарні, презентував свою запашну хлібну  випічку. Підприємиці – власниці «Весільного салону» Загородня Валентина, Сліпченко Ірина та Палій Наталя – демонстрували весільні та вечірні сукні. Розповіли свої історії успіху, поділилися власним досвідом започаткування та ведення бізнесу, залучення грантових коштів.

Презентували свою діяльність і підприємці, які започаткували власну справу за підтримки служби зайнятості. Продемонструвала роботу з клієнтом візажист Хиргій Регіна. Кривопуск Юлія розповіла про особливості організації торгівлі дитячим одягом.

Для безробітних ця мотиваційна зустріч стала наочною демонстрацією можливості  започаткувати власну справу та досягти успіху у бізнесі, доклавши зусиль та бажання.

IMG_20190927_103359

За інформацією Мар’їнського РЦЗ