Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості

З метою оперативного укомплектування вакансій 26 червня фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості організували й провели міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості в якому взяли участь представники підприємств району та близько 30 шукачів роботи. До участі у заході були запрошені підприємства, які мають вакансії для осіб з обмеженими фізичними можливостями, а саме ВП «Курахівська ТЕС» ТОВ «ДТЕК Східенерго» та ТОВ «Електросталь-Курахове».

Шукачі роботи ознайомилися з вакансіями, такими як, муляр, монтажник будівельний, тракторист-машиніст сільськогосподарського(лісогосподарського) виробництва, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування та інші та специфікою діяльності, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам та іншою корисною інформацією, пов’язаною з працевлаштуванням.

В рамках заходу були проведені індивідуальні співбесіди, за результатами яких троє осіб отримали направлення на  працевлаштування. Учасники заходу одержали кваліфіковані консультації від фахівців Мар’їнського РЦЗ щодо ефективного пошуку роботи.

Скоординованість та чітка організація роботи центру зайнятості з роботодавцями є важливою умовою поліпшення ситуації на ринку праці району.

фото2

                                                                                                                                  За інформацією РЦЗ