Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості

З метою  надання  допомоги  у  забезпеченні   кадрової   потреби   підприємств району   13 серпня в  Мар’їнському  районному  центрі  зайнятості  відбувся   міні – ярмарок вакансій та послуг.

На заході були присутні роботодавці (Краматорський прикордонний загін, ТОВ «Агрофірма «Світанок», ТОВ «Центральна збагачувальна фабрика «Курахівська», ТОВ «Свято – Іллінський машинобудівний завод», ФОП Жиронкін О.Ю.), безробітні та зайняте населення.

Відкрила  захід  заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського РЦЗ Ірина Шаповалова. Вона відзначила,  що проведення міні – ярмарку вакансій та послуг сприяє ефективному  підбору  кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця, ознайомила  присутніх зі станом ринку праці району, актуальними вакансіям та вимогами, які сьогодні висувають роботодавці до найманих працівників.

Учасники заходу поспілкувалися з роботодавцями, отримали інформацію про вакансії, умови праці, соціальні гарантії, можливості кар’єрного росту, а також отримали інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості. Під час міні-ярмарку для роботодавців створено умови для зручного проведення співбесіди з претендентами на робочі місця. Декілька осіб виявили бажання відвідати підприємства з метою працевлаштування.

фото2

фото1