Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Міні – ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості

26 листопада в  Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся міні – ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, приурочений до Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю.

Мета заходу – привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, надати їм всебічну допомогу у пошуку роботи та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. У міні – ярмарку взяли участь понад 30 шукачів роботи, представлено близько 25 вакансій.   За результатами заходу декілька безробітних запрошені на співбесіду на підприємства, з них 3 особам видано направлення на стажування на виробництві, 1 особі – направлення на працевлаштування.

Захід відкрила директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака. Вона зауважила, що чинне законодавство покладає на роботодавців обов’язок щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. Це зумовлено тим, що згідно із Законом України, держава гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах суспільства та створює для осіб з інвалідністю потрібні умови, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя.

Представники роботодавців ТОВ «Центральна збагачувальна фабрика «Курахівська», ВП «Курахівська ТЕС» ТОВ ДТЕК «Східенерго», ТОВ «Свято – Іллінський машинобудівний завод», ФОП Бєлкін О.Є. ознайомили безробітних з вакансіями на даних підприємствах, умовами праці, вимогами до майбутніх претендентів. Особливу увагу звернули на розмір заробітної плати та соціальні гарантії.

Такі зустрічі сприяють реалізації основних завдань служби зайнятості у сфері організації працевлаштування населення.

фото (1)

76684071_2444939959079567_2681402225250533376_o

За матеріалами Мар’їнського РЦЗ