Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості

З метою надання допомоги у забезпеченні кадрової потреби підприємств району 05 березня 2020 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся міні – ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. Представники ринкоутворюючих підприємств району   ВП «Курахівська ТЕС» ТОВ «ДТЕК Східенерго», ТОВ «Центральна збагачувальна фабрика «Курахівська», ТОВ «Свято – Іллінський машинобудівний завод», СО ПАТ «ДЕ» ПРП «Енерготорг» презентували вакансії, у тому числі для осіб з інвалідністю.  У міні – ярмарку взяли участь  безробітні та зайняте населення.

Відкрила захід директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака. Вона відзначила, що проведення міні – ярмарку вакансій та послуг сприяє якісному та швидкому підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робочі місця, ознайомила присутніх зі станом ринку праці району, вакансіями та вимогами до професійних навичок.

Учасники заходу поспілкувалися з роботодавцями, отримали інформацію про вакансії, умови праці, соціальні гарантії, можливості кар’єрного росту, а також отримали інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості. Під час міні-ярмарку для роботодавців та пошукачів роботи було створено всі умови для зручного проведення співбесіди з претендентами на робочі місця.

Міні – ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості – один із заходів, які  сприяють реалізації основних завдань служби зайнятості у сфері організації працевлаштування населення.

20200305_111204 20200305_111756