Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості

З метою оперативного укомплектування вільних робочих місць та вакантних посад 01 грудня  в Мар’їнському районному центрі зайнятості проведено Міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, в якому взяли участь близько 40 безробітних громадян.

До участі у заході були запрошені підприємства, які мають вакансії для осіб з обмеженими фізичними можливостями, а саме ТОВ «Електросталь» і ТОВ «Агрофірма «Світанок».

В рамках заходу представниками підприємств з шукачами роботи  були проведені індивідуальні співбесіди, за результатами яких троє осіб отримали направлення на  працевлаштування.

Шукачі роботи ознайомилися з наявними вакансіями (продавець продовольчих товарів, касир торговельного залу, водій автотранспортних засобів, перукар та інші) та специфікою діяльності, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам та іншою корисною інформацією, пов’язаною з працевлаштуванням.

Учасники заходу одержали кваліфіковані консультації від фахівців Мар’їнського РЦЗ щодо ефективного пошуку роботи.

Після ярмарку спеціалісти служби зайнятості та представники підприємств обговорили проблемні питання, що виникають під час працевлаштування осіб з інвалідністю, вирішили шляхи подальшої співпраці у забезпеченні соціальних гарантій даної категорії громадян.