Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Міні – ярмарок вакансій та послуг

25 травня 2017 року  Мар’їнським районним центром зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості на замовлення роботодавців з метою прискорення укомплектування робочих місць за спеціальностями: машиніст  подавання палива,  слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткувань, водій автотранспортних засобів, тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва та інші. У заході прийняли участь 2  роботодавця та 32 безробітних.

Під час ярмарку проведено індивідуальні співбесіди роботодавців з претендентами, які виявили бажання працевлаштуватись на цих підприємствах. Роботодавці запросили 6 чоловік відвідати підприємства з метою працевлаштування.

Спеціалісти центру зайнятості ознайомили присутніх зі станом місцевого ринку праці та послугами, що надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям. Особливу увагу звернули на можливість проходження безробітними професійного навчання за сприянням служби зайнятості, у т.ч. на замовлення роботодавців, а роботодавцям – можливість отримання працівника з наданням дотації.

Представники роботодавців  ВП «КУРАХІВСЬКА ТЕС»  ТОВ “ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та ТОВ  «АГРОФІРМА  «СВІТАНОК» ознайомили безробітних з актуальними вакансіями, умовами праці на підприємствах, вимогами до майбутніх претендентів. Особливу увагу звернули на розмір заробітної плати та соціальні гарантії працівників на підприємствах.

Скоординованість та чітка організація роботи районного центру зайнятості з роботодавцями є важливою умовою поліпшення ситуації на ринку праці Мар’їнського району.

Мар’їнський районний центр зайнятості