Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Міні-ярмарок вакансій – задоволення кадрових потреб роботодавців Мар’їнського району

25 листопада 2016 року  Мар’їнським районним центром зайнятості був  проведений міні-ярмарок вакансій до Міжнародного  дня осіб з інвалідністю. В заході прийняли участь 3 представника роботодавців та 19 безробітних з числа інвалідів і 5 осіб із зайнятого населення.

В результаті заходу 7 безробітних залишили свої резюме для майбутнього працевлаштування.

Мета проведення заходу – оперативне задоволення кадрових потреб роботодавців, в тому числі шляхом організації професійного навчання безробітних,  видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Мар’їнський центр зайнятості дбає аби роботодавці як найшвидше знайшли потрібних працівників, а шукачі роботи  – місця праці.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з послугами, що надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям. Особливу увагу звернули на можливість проходження безробітними професійного навчання за сприянням служби зайнятості як на самому виробництві, так і в центрах професійно-технічної освіти ДСЗУ, право на одноразове отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації.

Інспектори відділів кадрів ТОВ Агрофірма  «Світанок», ТОВ «Центральна збагачувальна фабрика» «Курахівська», Відокремлений підрозділ «Курахівська ТЕС» ТОВ «ДТЕК Східенерго» проінформували присутніх про те, що на підприємствах є вільні робочі місця для інвалідів, які не досягли пенсійного віку: обхідник водопровідно-каналізаційної мережі, обхідник траси гідрозоловилучення та золовідвалів, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва. А також розповіли про заробітну плату, умови праці, та про пакет соціальних послуг, які надають підприємства.

Інспектор відділу кадрів ТОВ Агрофірма  «Світанок» Наталія Ливандовська зазначила: «Проведення міні-ярмарку дає можливість більш детальніше ознайомити безробітних з умовами праці на підприємствах».