Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Міні-ярмарок вакансій до Міжнародного дня людей з інвалідністю

В рамках Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю, приуроченого до Міжнародного дня людей з інвалідністю, 17 листопада в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся мініярмарок вакансій та послуг за допомогою сервісу ZOOM.

Головна мета заходу – привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, сприяти в наданні їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці.

Учасники мініярмарку – представники ринкоутворюючих підприємств –  ВП «Курахівська ТЕС» ТОВ «ДТЕК Східенерго», ТОВ «Агрофірма «Світанок», ТОВ «ДТЕК Курахівська ЦЗФ»,  фізична особа-підприємць Дмитро Чернобай запропонували  вакансії  для  осіб  з  інвалідністю. У заході взяв участь головний державний інспектор з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області В’ячеслав Комар.

У ході мініярмарку вакансій та послуг присутні обговорили питання соціального захисту осіб з інвалідністю, створення нових робочих місць для працевлаштування таких людей, необхідність виконання нормативу робочих місць для їх працевлаштування.

За результатами заходу декілька безробітних запрошені на онлайн -співбесіду,  одній особі видано направлення на стажування на виробництві.

Після завершення мініярмарку пошукачі роботи поспілкувалися з роботодавцями в онлайн – режимі, отримали інформацію про умови праці, соціальні гарантії, можливості кар’єрного росту.

 Ярмарок вакансій – один із дієвих заходів, які  сприяють реалізації основних завдань служби зайнятості у сфері організації працевлаштування населення.

фото