Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Мистецтво успішної самопрезентації

 13 вересня фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід «Мистецтво успішної самопрезентації» для студентів Курахівської філії  Дніпровського державного технікуму енергетичних та інформаційних технологій. На захід запросили майбутніх випускників, які вже наступного року отримають дипломи фахівців та стануть потенційними шукачами роботи.

Для того, щоб допомогти студентам підготуватися до вступу у професійне життя, фахівці центру зайнятості допомагали їм  набути навички самопрезентації. А саме  ознайомили з поняттям резюме, його видами, структурою. Кожен студент мав змогу потренуватися у складанні власного резюме і дізнатися про шляхи його розповсюдження. «Уміння презентувати власні професійні знання, навички і досягнення обов’язково стануть  вам у нагоді на шляху побудови кар’єри,» – висловила свою думку фахівець Лариса Часник.

Фахівець Олена Пономарьова ознайомила випускників з новаціями,  впровадженими центром зайнятості, розповіла про інтерактивну карту вакансій, яка дозволить дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію щодо актуальних вакансій району, познайомила з першою в Україні системою електронних паспортів підприємств, установ та організацій регіону, з якої можна дізнатися місцезнаходження, юридичну та фактичну адресу, вид діяльності, графік роботи та інші дані підприємств та установ, які активно співпрацюють з центрами зайнятості Донецького регіону.

Під час зустрічі студенти поставили чимало запитань щодо того, куди звертатися і як діяти молодій людині у пошуку роботи. Присутні отримали змістовні, кваліфіковані відповіді.

11

За матеріалами Мар’їнського РЦЗ