Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбулася година пам’яті з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 14 лютого 2018  року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав біля пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціолістам в місті Мар’їнка відбулася година пам’яті “У пам’яті прийдешніх поколінь”.

У заході взяли участь голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, народний депутат України Сергій Сажко, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Михайло Гладкий, голова районної організації ветеранів Василь Мелюс, воїни-афганці, представники установ, організацій, загальноосвітніх шкіл, мешканці та гості міста.

«В цей день, ми вшановуємо воїнів-інтернаціоналістів, які воювали на теренах інших держав, особливо воїнів-афганців. Ви, як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. І, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І, сьогодні, коли наша рідна земля потерпає від бойових дій, кожен з нас вже не з чуток розуміє, які жахливі події вам довелося пережити, і який нестерпний біль залишає в душі страшна війна.

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні» – звернувся до воїнів-інтернаціоналістів очільник Мар’їнського району Володимир Мороз.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх, хто загинув у афганській війні та віддав життя, захищаючи незалежність України на та поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернацоналістам.

До уваги глядачів була запропонована книжкова виставка–спогад “Афганістаном зранена душа”, організована центральною районною бібліотекою та бібліотекою для дітей.

Конкурс Люб_ть Укра_ну з п_дписом 036

WP_20180214_09_12_16_Pro — копия

Конкурс Люб_ть Укра_ну з п_дписом 058

WP_20180214_09_29_40_Pro — копия