Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Музична композиція до Дня народження Т.Г.Шевченка «Тарасове слово у серці моєму»

Працівники Успенівської сільської бібліотеки та будинку культури до Дня народження Т.Г.Шевченка організували для учнів Успенівської загальноосвітньої школи літературно–музичну композицію «Тарасове слово у серці моєму».

На заході діти прослухали біографію Шевченка (дитинство та юність, викуп з кріпацтва, навчання в Петербузькій академії мистецтв, арест та заслання), подивилися альбоми з малюнками Кобзаря та прослухали пісні на вірші Т.Г.Шевченка «Зоре моя вечірняя», «Думи мої, думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий», «На високій та на Кручі». Учні школи читали вірші поета: «За сонцем хмаронька пливе» читала Зубко Аліна (5 кл.), «Садок вишневий коло хати» – Рерук Іра (5 кл.), «На панщині пшеницю жала» – Шерухін Богдан (3 кл.), уривок із вірша «І виріс я на чужині» – Онищенко Свєта (3 кл.), «І золотої, й дорогої» – Іванов Богдан (4 кл.), «Українка я маленька» – Скоропад Віка (2 кл.), «Ми тебе пам’ятаєм, Тарасе!» – Чорнобай Євген (4 кл.), уривок «Давно се діялось» – Дубенко Гарік (2 кл.). Учні 3 класу Віка Попчук і Вова Рагулін продемонстрували для присутніх театральну сценку про щиру дружбу Тараса та його сусідки Оксани Коваленко.

Бібліотекар сільської бібліотеки підготувала хвилину цікавих повідомлень «Натхненне Тарасове слово» та довела до відома учнів, що в цьому році виповнюється 110 років з виходу першого повного видання «Кобзаря» Т.Г.Шевченка за редакцією В.Доманицького.

Також присутні на заході мали змогу переглянути виставку малюнків до творів Т.Г.Шевченка «Іду з дитинства до Тараса» та тематичну літературну виставку «Безсмертний геній нації».

Новый рисунок

Новый рисунок (1)

Новый рисунок (2)