Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

На Донеччині під час карантину діти навчатимуться дистанційно

На пресбрифінгу щодо розповсюдження коронавірусу в Україні Павло Кириленко зазначив, що 12 березня 2020 року своїм розпорядженням вводить обмеження на проведення масових заходів та вводить карантин в учбових закладах.

«Карантин вводиться з 12 березня по 3 квітня у 1123 навчальних закладах області та охопить 267 тисяч дітей, проте навчання продовжиться дистанційно. Донецька область вже має досвід дистанційної освіти. У нас є підтримка Міністерства освіти  – це електронні підручники, скайп-уроки. Ми будемо пропонувати вчителям користуватися цими інструментами, щоб забезпечити дистанційну освіту», – наголосила директор департаменту освіти і науки Тетяна Сідашева.

Також вона зазначила, що зараз в Міністерстві освіти України розглядається питання про перенесення пробного ЗНО.

За словами заступника начальника управління – начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Олександра Педенко, на Донеччині було три підозри на захворювання коронавірусом, усі вони були дослідженні та наявність вірусу не підтвердилася. Станом на сьогодні жодної підозри на коронавірус в Донецькій області немає.

https://dn.gov.ua/ua/news/na-donechchini-pid-chas-karantinu-diti-navchatimutsya-distancijno