Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

На Донеччині відзвітували про стан захисних споруд цивільного захисту

«Зараз мова йде про капітальні оборонні споруди. Ми продовжуємо розвивати мережу тимчасових укриттів та бомбосховищ. Наразі найкраща ситуація з кількістю, укомплектуванням та відповідністю до вимог у містах Авдіївка, Дружківка, Покровськ, Лиман, Маріуполь та Слов’янськ», – наголосив він.

Голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць заявив, що розвиток мережі укриттів має стати одним з першочергових завдань.

«Ми повинні чітко визначити, у якому стані знаходяться бомбосховища у містах та районах. Для цього необхідно терміново провести повну інвентаризацію, визначити їх стан та спроможність прийняти людей у разі кризової ситуації. Наголошую, що якщо у місті затоплені, пошкоджені або зруйновані оборонні споруди – місцева влада має визначити нові місця їх розташування та створити наново», – наголосив очільник області.

Віктор Вітовецький також зазначив, що у області продовжується матеріально-технічне наповнення оборонних споруд. За його словами, найбільша увага приділяється населеним пунктам, розташованим поблизу лінії розмежування.