Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

На Донеччині вже сформовані мобільні бригади, які після надходження вакцини проти COVID-19 будуть проводити щеплення

Сформовані мобільні медичні бригади, які після надходження вакцини проти COVID-19 будуть оперативно проводити щеплення у Донецькій області. Про це під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області повідомив заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко.

Він підкреслив, що вакцинація може зупинити будь-яку епідемію, якщо охопить достатню кількість населення, щоб виробити потужний колективний імунітет.

«Наприкінці минулого року було видано наказ про дорожню карту щодо вакцинації стосовно COVID-19. На Донеччині визначені відповідальні особи на рівні області та відповідальні особи на рівні адміністративних територій.  Вже сформовані мобільні бригади, які у разі надходження вакцини будуть оперативно проводити щеплення»,  –  зазначив Олександр Педенко.

Він також додав, що вже визначені перші уразливі категорії населення, які мають бути щеплені.

Нагадаємо, що кампанія з вакцинації проти COVID-19 в Україні буде проходити у 5 етапів.

https://dn.gov.ua/ua/news/na-donechchini-vzhe-sformovani-mobilni-brigadi-yaki-pislya-nadhodzhennya-vakcini-proti-covid-19-budut-provoditi-shcheplennya