Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

На площі м.Мар’їнка відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди»

28 вересня 2018 року  на площі м.Мар’їнка відбувся флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди», спрямований на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

Участь у акції взяли представники установ, організацій та школярі. Присутні зобразили на площі форму живого серця, тримаючі у руках тематичні плакати до Дня усиновлення, повітряні кульки, та фотографії діточок, які очікують на свою родину та потребують любові та теплоти.

Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду. Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що, волею долі, у них відібрало життя, – гідності, самоповаги, віри в добро і справедливість, а найголовніше – батьківської любові.

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

IMG_6006 IMG_6011