Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

На військову службу за контрактом

В рамках співпраці Мар’їнського районного центру зайнятості з Мар’їнським військовим комісаріатом  03 серпня 2017 року було проведено Міні-ярмарок вакансій з орієнтації на контрактну службу в ЗСУ для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Розпочала захід начальник відділу організації працевлаштування населення Спартесна Маргарита Габрієлівна. Вона розповіла про стан ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. «На сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», – зазначила фахівець центру зайнятості.

Представник військового комісаріату – заступник комісара Мар’їнського військового комісаріату майор Кроленко Олександр Васильович докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом,  до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

За інформацією Мар’їнського районного центру зайнятості