Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

На засіданні колегії відділу культури і туризму райдержадміністрації відбулося обговорення пропозицій до Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки

12 грудня 2018 року о 10:00 годині в  приміщенні Мар’їнського районного Будинку культури відбулося засідання колегії відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Участь у засіданні взяла перший заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, голови місцевих рад району, працівники клубних та бібліотечних закладів району, керівники структурних підрозділів Мар’їнської райдержадміністрації, члени Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації.

В ході засідання обговорено пропозиції до Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки з питань розвитку галузі культури і туризму в районі.

Пріоритетними напрямки розвитку цієї галузі визначено модернізацію та технічне переоснащення закладів культури, що надасть можливість змінити підходи та залучити до культурного, національного та патріотичного виховання переважну кількість мешканців населених пунктів району.

В.о. начальника відділу культури і туризму Елла Заєць представила на розгляд колег покроковий план заходів на 2019-2021 роки щодо перспективного розвитку галузі культури району, який містив у собі такі найважливіші проекти як:

– Капітальні ремонти Мар’їнського районного  будинку культури,  Дачненського сільського будинку культури;

– Виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту будівель та приміщень громадських музеїв  історії села Костянтинівка та історії  села Новомихайлівка, Єлизаветівського сільського культурно-спортивного центру, шкіл мистецтв міст Красногорівка та  Курахове.

Присутні на засіданні одноголосно підтримали представлені проекти, які будуть включені до Плану  перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки.

IMG_8225

IMG_8227

IMG_8228 IMG_8231

IMG_8236 IMG_1714