Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Нам не забути дні війни, навіки в пам’яті вони

Минають роки відлітають у вічність… Багато часу минуло с того вересневого дня, коли замовкли останні постріли гармат. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, хто віддав за наш спокій найдорожче – життя.

8 вересня 2017 року в м.Курахове біля меморіалу Слави відбувся мітинг реквієм «Нам не забути дні війни, навіки в пам’яті вони», присвячений 74 річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників. Зі словами подяки та шани звернувся до ветеранів заступник міського голови Роман Романець та побажав усім мирного неба, здоров’я, добробуту, тепла і затишку.

Присутні на заході учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, представники підприємств, мешканці та гості міста вшанували хвилиною мовчання загиблих та поклали квіти до меморіалу Слави.

DSCN1729

DSCN1733

DSCN1742

DSCN1750

8 вересня 2017 року о 9.00 годині в с.Зоряне біля пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам за участю органів самоврядування, воїнів АТО, вчителів і учнів місцевої школи та мешканців села було проведено літературно-музичну композицію «Ми пам’ятаємо вас, визволителі».

На заході звучали пісні «Я не хочу гратись у війну», «Маки червоні» у виконанні Вячеслава Молодих та Анастасії Балсіс; Олена Масло прочитала вірш «Безсмертя», а учасники художньої самодіяльності показали танцювальну композицію «Білі панамки». Учитель історії Олена Єрьоміна розповіла присутнім про послідовний хід визволення Донбасу від гітлерівських загарбників та навела маловідомі факти прикладу героїзму воїнів-визволителів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять по загиблим у цій страшній війні. По закінченню відбулося покладення квітів до пам’ятника загиблим землякам.

Новый рисунок

Новый рисунок (2)

Новый рисунок (1)

8 вересня 2017 року в селі Новомихайлівка о 12:00 годині біля меморіалу Слави був проведений мітинг-реквієм до дня Визволення Донбасу «Пам’ятаємо їх імена». Читці-декламатори з гуртка «Рідне слово» підготували літературно-музичну композицію, в якій прозвучав Гімн України. Присутніх зі святом привітали голова Новомихайлівської сільської ради Ніна Нестеренко та представники збройних сил України.

Наприкінці заходу пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу Слави.

IMG_8147

IMG_8148

IMG_8154

8 вересня о 9-00 годині в с.Катеринівка біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг, присвячений 74-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників. В мітингу прийняли участь голова Катеринівської сільської ради Володимир Мелюс, представники підприємств, вчителі та учні загальноосвітньої школи, мешканці села.

Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання і поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

1

2

3

В музичній школі м.Красногорівка до Дня визволення Донбасу від фашистських загарбників була організована виставка «Пам’ять серця», де були представлені роботи учнів класу образотворчого мистецтва та роботи народних умільців міста Красногороівка.

IMG_20170908_154107

IMG_20170908_154147