Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Нарада з питання безпечного використання газу в побуті

15 лютого під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва за участю головного державного інспектора відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі  Головного управління Держпраці у Донецькій області Дениса Назаренка проведено нараду з представниками структурних підрозділів Мар’їнської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств Мар’їнського району з питання безпечного використання газу в побуті.

На початку наради було обговорено питання щодо зростання травматизму при використанні газу в побуті в Україні з початку 2018 року. Денис Назаренко проінформував присутніх,що тільки в останньому кварталі 2018 року Донецькій області виникло три аварії при використанні газу в побуті, з них 3 смертельними наслідками. Причинами настання смертельних наслідків стало, отруєння продуктами згоряння природного газу. Загалом, нещасні випадки при використанні газу в побуті відбуваються внаслідок неналежної роботи димових та вентиляційних каналів та самовільного втручання в роботу і конструкцію внутрішньобудинкової системи газопостачання.

DSC08948

Також було зазначено про необхідність постійного нагляду за роботою газових приладів та недопущення роботи несправної витяжної і припливної вентиляції, регулярне проведення перевірок її справності, з наданням чинних актів справності та придатності до експлуатації.

Наступне питання було про стан поводження з твердими побутовими відходами на території місцевих рад, з якого  заслухали начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Ірину Каплун,  керівників ВЦА, голів місцевих рад.

DSC08955 DSC08958

DSC08951

За результатами розгляду зазначеного питання вирішено терміново вжити заходи щодо розроблення та затвердження схем санітарної очистки підвідомчих територій з урахуванням роздільного збору ТПВ. Крім того, розглянути питання щодо потреби в обладнанні та технічному забезпеченні для збору та вивезення твердих побутових відходів з територій населених пунктів місцевих рад відповідно до схем санітарної очистки.