Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Нарада з питання оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають на лінії зіткнення

Сьогодні, 31 жовтня 2017 року, до Мар`їнського району завітала головний спеціаліст управління сім`ї та молоді облдержадміністрації Ольга Азнаєва. За підсумками візиту вона провела нараду з питання оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають на лінії зіткнення.

У нараді взяли участь: в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, начальник відділу освіти Людмила Зайцева, начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Оксана Грибань, директор районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  Руслан Лубинський, начальник управління соціального захисту населення Наталія Бондаренко, головний спеціаліст служби у справах дітей Ірина Грушковська; спеціалісти військово-цивільних адміністрацій, директори шкіл, заступники директорів шкіл м. Мар`їнка, м. Красногорівка та с. Степне.

У ході наради були розглянуті питання щодо направлення дітей, які проживають на лінії зіткнення, на оздоровлення та відпочинок до дитячих центрів «Артек» (Київська обл.) та «Молода гвардія» (м. Одеса).

За підсумками наради було запропоновано:  направляти на оздоровлення та відпочинок дітей з населених пунктів с. Галицинівка, с. Карлівка, с. Новомихайлівка, які не зазначені у розпорядженні КМУ від 7 листопада 2014 року № 1085 «Перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення»; розширити категорії дітей, а саме дітей ВПО, дітей із багатодітних сімей, дітей учасників АТО при наданні безоплатних путівок до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія»; направляти дітей до вище зазначених центрів групами із різних класів; директорам шкіл, класним керівникам проінформувати батьків про наявність безкоштовних путівок до ДПУ МДЦ «Артек» та ДП УДЦ «Артек».

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420