Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Народна артистка України Оксана Білозір заспівала у Мар’їнці

Сьогодні, 10 вересня 2018 року, в Мар’їнському районному Будинку культури відбувся концерт народної артистки України Оксани Білозір.

У перші хвилини свого виступу співачка звернулася до всіх присутніх з теплими привітальними словами:

«Вітаю вас, наші мужні, дорогі і такі особливі люди! Я хочу, щоб ви знали, що сьогодні Мар’їнка – це прапор боротьби за свободу і незалежність України у цілому світі. І ви це знаєте.  Я низько кланяюся вам! Кланяюся, Мар’їнко, за силу духу, за те, що ви тут, за те, що ви розвиваєте сьогодні життя на цій землі! Я хочу, щоб Господь благословляв і захищав кожен ваш дім від ненависті, жорстокості і від болі. Бо і це пройде… І буде в нас все добре, і будемо ми успішні і щасливі! Я вірю в це, і роблю все для того так само, як і ви! Слава Україні!»

Добіркою своїх кращих пісень порадувала Оксана Білозір своїх глядачів. Разом із залою вона заспівала такі пісні як «Ти прийди за мною», «Ой, зелене жито, зелене», «Кафе», «Чорна квітка», «Україночка», «Святкова» та багато інших. Позитивним настроєм та яскравою теплою енергією співачка запалила серця не тільки дорослих, а й дітлахів, які з радістю танцювали під її запальні пісні.

Від жителів всього району слова вдячності народній артистці висловив голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, який зазначив що народний артист – це той хто з народом. І заспівати в Києві, Краматорську, Покровську – це, звичайно, престижно, а заспівати у Мар’їнці, де за кілометр починається лінія розмежування, це багато що значить.

Щиро дякували Оксані за виступ і військовослужбовці Збройних Сил України, які несуть службу в Мар’їнському районі.

Усі глядачі отримали від концерту позитивні емоції та чудовий настрій.

Щиро дякуємо Оксані Білозір за подароване свято та чекаємо нових зустрічей у Мар’їнському районі!

DSC03325 — копия

IMG_1536 — копия

DSC03422 — копия

IMG_1568 — копия

IMG_1558 — копия

IMG_1689 — копия