Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Незахищеним верствам населення району за рахунок коштів з обласного бюджету надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів

За ініціативи голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації   Павла Кириленка було прийнято рішення про надання допомоги незахищеним верствам населення Донецької області під час пандемії COVID-19.

Затверджено Порядок використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Донецької області на  надання натуральної допомоги у формі продуктових наборів особам, які отримують соціальну послугу догляду вдома у відділеннях соціальної допомоги вдома територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центрах надання соціальних послуг, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку служб у справах дітей, та багатодітним сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, у 2020 році – розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації  10 квітня 2020 року за № 373/ 5-20.

Згідно затвердженого Порядку використання коштів обласної субвенції Мар’їнською райдержадміністрацією спрямовано 463 тис. 20 гривень на закупівлю 1178 продуктових наборів для  незахищених верств населення Мар’їнського району.

Вартість одного продуктового набору становить 400 гривень.

До продуктового набору входять:

 1. Крупа рисова – 1 кг
 2. Крупа гречана – 1 кг
 3. Крупа пшоняна – 1 кг
 4. Макаронні вироби з мяких сортів пшениці – 1 кг
 5. Борошно пшеничне (вищого гатунку) – 1 кг
 6. Цукор – 1 кг
 7. Олія соняшникова – 2 пляшки
 8. Овочі консервовані: горошок зелений – 1 банка; кукурудза цукрова – 1 банка
 1. Консерви рибні – 2 банки
 2. Чай чорний – 1 пачка
 3. Сіль – 1 пачка
 4. Кондитерські вироби: печиво цукрове – 1 пачка; вафлі «Артек»– 1 пачка; зефір біло-рожевий – 1 пачка.
 1. Пакет поліетиленовий.

Наразі у травні місяці – роздано 480 продуктових наборів особам, які отримують соціальну послугу догляду вдома у відділеннях соціальної допомоги вдома територіальних центрів соціального обслуговування,

93 продуктових набори – багатодітним сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

6 продуктових наборів  – дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку у службі у справах дітей.

Розпорядженням очільника області Павла Кириленка передбачено видачу наборів протягом двох місяців – травня – червня 2020 року.

Протягом червня буде видано ще 579 продуктових наборів.

Допомога у вигляді продуктових наборів  надається на підставі особистої заяви одержувача (у довільній формі), з дотриманням правил протиепідемічної безпеки, за домашніми адресами Заявників.

Будьте здоровими ! Бережіть себе та своїх рідних !