Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

НІ! – торгівлі людьми!

30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Щорічно у цей день міжнародні та неурядові організації проводять в Україні інформаційні кампанії. Їхня мета – розповісти якомога більшій кількості громадян, наскільки поширеною і небезпечною є торгівля людьми у світі.

Саме в цей день фахівці Мар’їнської районної державної адміністрації та Мар’їнського районного центру зайнятості провели спільний дистанційний захід «Ризики нелегальної трудової міграції», в якому взяли участь безробітні, що перебувають на обліку в центрі зайятості.

«Люди, які опинилися в складних життєвих обставинах, ризикують потрапити до рук торговців людьми, – зазначила головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Оксана Грибань. – Саме тому сьогодні ми хочемо нагадати тим, хто втратив і тепер шукає нову роботу, про основні правила безпечного працевлаштування. А особи, які постраждали від даного злочину, можуть звернутися до органів місцевої влади для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми».

Профконсультант Олена Гречук розповіла про ризики нелегальної трудової міграції, пояснила сутність поняття «торгівля людьми», розповіла про різні форми цього злочинного явища та категорії осіб, які потрапляють в групу ризику. Учасники вебінару розглянули механізм потрапляння людей у небезпечну ситуацію та дізналися про найпростіші правила, які допоможуть не стати жертвами торгівлі людьми.

Семінари з даної тематики щомісячно проводяться фахівцями Мар’їнського районного центру зайнятості з метою інформування населення та запобігання потрапляння в ситуацію торгівлі людьми мешканців нашого району.

IMG_20200730_111402 а