Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Новий механізм призначення та фінансування субсидій

З початку 2019 року житлова субсидія призначається і виплачується у грошовій формі за двома формами:

– у грошовій безготівковій – субсидія перераховується на персональний обліковий запис в Ощадбанку, а банк розраховується з надавачами комунальних послуг відповідно до укладених угод;

– у грошовій готівковій – субсидія перераховується безпосередньо її отримувачам: пенсіонерам разом з пенсією, особам не пенсійного віку – на рахунки, відкриті в Ощадбанку.

Із 1 жовтня 2019 року запроваджено новий порядок виплати субсидій. Механізм визначення права на призначення житлової субсидії та порядок її розрахунку залишається незмінним. Виплату готівкових субсидій здійснюється управлінням соціального захисту населення.

Отримувачі субсидії, які не є пенсіонерами та отримують субсидію у грошовій готівковій формі, зможуть самостійно обрати спосіб виплати та установу через яку вона буде здійснюватися (банк, або поштове відділення). Теж саме стосується і пенсіонерів, які отримують пенсію не за місцем реєстрації.

Раніше «Ощадбанк» був єдиною установою куди перераховувалась субсидія. Тепер одержувач грошової допомоги може обрати інший банк (для зміни банку потрібно подати відповідну заяву до управління.) Ознайомитися з переліком банків можна за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/17487.html

До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюватиметься через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за адресою, зазначеною у заяві.

 Тож, для отримання субсидії за новим місцем, необхідно особисто звернутися з відповідною заявою до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Тим, кому призначено безготівкову форму допомоги, а це ті домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через Ощадбанк, який в свою чергу перераховує кошти до комунальних підприємств надавачів послуг.

За детальними роз’ясненнями звертатися за адресою: м. Мар’їнка, вул. Каштанова буд. 2,  та до уповноважених осіб міської, сільських рад та до військово-цивільних адміністрацій м. Мар’їнка та с. Побєда,  м. Красногорівка за місцем проживання. Телефон для довідок: 0668082724.