Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Регуляторна політика

2019

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб Новомихайлівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новомихайлівської сільської ради на 2020 рік», розробником проекту регуляторного акта є Новомихайлівська сільська рада.

Основною метою проекту регуляторного акта є встановлення місцевих податків і зборів на території Новомихайлівської сільської ради.

Даний проект рішення, аналіз його регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Мар’їнської Районної Державної Адміністрації http://mar.gov.ua/ та роздруковане в паперовому вигляді за адресою: Донецька область, Мар’їнський район, с. Новомихайлівка, вул.Центральна, 64.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення.

Відповідальна особа сільський голова Новомихайлівської сільської ради Нестеренко Ніна Іванівна ел. адреса 05380384@mail.gov.ua

Завантажити (DOCX)

Завантажити (DOC)