Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Нову військову медицину ми будуємо за стандартами НАТО – Президент під час урочистостей до Дня медика

bb095695a445d5701b65c71828d9f3bf_1528968111_extra_large

Президент Петро Порошенко наголошує на розвитку військової медицини, яка за останні чотири роки в умовах російської агресії здійснила значний прогрес в наданні медичної допомоги українським військовослужбовцям.

«Згадайте, що було чотири роки тому. Звичайних аптечок не було. Життя українських воїнів залежало (від того – ред.) чи привезуть кровоспинні засоби волонтери, чи не привезуть. Самих простих засобів не було», – зазначив Президент під час урочистого заходу в Маріїнському палаці з нагоди Дня медичного працівника.

204c5054a731d9964f326125d8ff93bb_1528967514_wysiwyg

Він наголосив, що «Україна заплатила велику ціну за те, що у попередні роки руйнувалася армія і військова медицина».

Глава держави підкреслив, що в умовах російської агресії ми будуємо нову військову медицину за стандартами НАТО та повідомив, що до 93% поранених бійців, після отримання медичної допомоги, повертаються до строю. Президент подякував військовим та цивільним медикам, які своєю сумлінною та професійною роботою рятують життя українським воїнам.

«Це дійсно одні з найкращих показників в світі, як зазначають експерти серед країн, які брали участь в бойових діях», – звернувся Петро Порошенко до військових медиків присутніх на церемонії.

Президент також привітав присутніх зі всесвітнім Днем донора крові, яке відзначається саме сьогодні, 14 червня. «Це той день, коли всі ми замислюємося над такими базовими людськими цінностями як співчуття, доброта й альтруїзм. Всі ці якості лежать в основі добровільного безоплатного донорства крові»,  -додав він.

«Своєчасний доступ пацієнтів до якісних та безпечних продуктів донорської крові дозволяє щорічно рятувати мільйони життів. Але хочу окремо наголосити, що  в умовах війни, яку проти нас розв’язала Росія, здійснивши незаконну анексію Криму, агресію проти України на Сході нашої держави, саме зараз донорство крові є внеском абсолютно кожного в спільну справу національної оборони», – особливо підкреслив Петро Порошенко.

http://www.president.gov.ua/news/novu-vijskovu-medicinu-mi-buduyemo-za-standartami-nato-prezi-48146