Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Очільник Мар’їнського району Володимир Мороз відзвітував перед громадою про результати роботи за 2017 рік

Сьогодні, 23 лютого 2018 року, в м.Мар’їнка в приміщенні молодіжного центру «Вікторія» відбувся публічний звіт голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної  адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації за 2017 рік.

В заході взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад, керівники військово-цивільних адміністрацій, представники громадської ради, громадські об’єднання та мешканці району.

Керівник Мар’їнського району Володимир Мороз розпочав свій звіт з представлення основної інформації про діяльність райдержадміністрації, розповів  присутнім про пріоритетні напрямки роботи, основні функції та завдання. Далі із супроводженням слайдів була презентована інформація про використання коштів державного бюджету, про проведені заходи та їх результати в різних сферах роботи, зокрема в галузі економіки, соціального захисту, агропромислового комплексу,  охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства та інших.

DSC00566 — копия

DSC00543 — копия

По закінченню презентації звіту присутні мали можливість задати питання керівнику району або висловити свої пропозиції.

В ході спілкування головою райдержадміністрації, керівником районної військово-цивільної адміністрації  були надані чіткі роз’яснення на всі поставлені питання. Проблемні питання очільником району було взято на особистий контроль.

Також слід зазначити, що в рамках публічного звіту усі присутні мали змогу переглянути відеофільм про життя Мар’їнського району з 2014 р. по теперішній час та вшанували хвилиною мовчання мирних жителів, які загинули в роки Другої Світової війни та під час проведення антитерористичної операції на території Мар’їнського району.

DSC00509 — копия

DSC00516 — копия

DSC00547 — копия

DSC00496 — копия