Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Очільник Донецької області Олександр Куць відвідав КПВВ “Мар’їнка”

17 вересня 2018 року голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць відвідав КПВВ «Мар’їнка», на якому нещодавно були завершені роботи з облаштування контрольного пункту. На місці він зустрівся з головою Мар’їнької райдержадміністрації, керівником районної військово-цивільної адміністрації Володимиром Морозом, керівництвом Донецько-Луганского регіонального управління Державної прикордонної служби України та делегацією країн БеНіЛюксу.

В ході візиту очільник області оглянув облаштування КПВВ.  Наразі там встановлено 2 зали очікування, обладнані системами вентиляції, кондиціонерами та обігрівачами,  3 санітарних модулі, навіс для проходження людей, 2 навіси для огляду транспортних засобів та навіс в зоні посиленого огляду. В залі очікування розміщено інформаційні стенди з довідковими матеріалами для внутрішньо-переміщених осіб. Санітарні модулі оснащені усім необхідним, у тому числі для людей із обмеженими фізичними можливостями, забезпечені водою із свердловини.

Роботи з  облаштування  КПВВ виконані за рахунок обласного бюджету та контролювалися особисто головою Донецької облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації Олександром Куцем. Облаштування здійснювалося з метою забезпечення дотримання прав людини при перетині лінії розмежування. Таке оновлення контрольно-пропускного пункту допоможе зменшити  час очікування та забезпечити комфортні умови для десятків тисяч наших громадян, які щоденно перетинають лінію розмежування через КПВВ «Мар’їнка».

 

DSC07446 копия

DSC07447 копия

DSC07466 копия

DSC07467 копия

DSC07472 копия

DSC07477 копия