Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Очільник області Павло Жебрівський відвідав Мар’їнку та Красногорівку

Сьогодні, 5 травня 2018 року,  голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський з робочим візитом відвідав Мар’їнку та Красногорівку.  У прифронтових населених пунктах очільник області обговорив проблемні питання з населенням та місцевою владою.

Основні питання, які порушили жителі міст – це, насамперед, відновлення житла та інфраструктури, пошкоджених через бойові дії, ремонт доріг, встановлення додаткових терміналів та банкоматів.

Мешканці  Красногорівки висловили губернатору області прохання щодо збереження у місті районної лікарні. Павло Іванович запевнив громадян, що після завершення роботи над проектно-кошторисною документацією, будівлю лікарні буде відремонтовано і вона працюватиме.

Також очільник регіону наголосив на необхідності  повернення до прифронтових міст українського телебачення та зазначив, що це питання вже можливо вирішити за допомогою підсилювачів сигналу, наданих Донецькій області Литвою.

Усі питання, озвучені жителями Мар’їнки та Красногорівки губернатор взяв на особистий контроль.  Для їх вирішення будуть залучені  відповідні служби та установи.

DSC01507

DSC01460

DSC01638

DSC01469