Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

«Одна єдина Соборна Україна»

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить!

22 січня 2019 року в Курахівському міському центрі культури і дозвілля з нагоди святкування Дня Соборності України – 100-річчя проголошення акту злуки Української Народної Республіки із Західноукраїнської Народною Республікою була проведена тематична програма «Будеш жити, моя країно».

Творчі колективи художньої самодіяльності підготували для присутніх танцювальні та вокальні номери.

DSCN0080 — копия

DSCN0156 — копия

IMG_20190122_131346 — копия

22 січня 2019 року працівники будинку культури с.Новоукраїнка підготували для мешканців літературно – музичну композицію «Одна єдина Соборна Україна».

Ведучі дійства розповіли присутнім про історичне минуле нашої держави, той не легкий шлях України до її незалежності. На заході учні школи читали вірші про Україну, а також лунали небайдужі кожному українцю патріотичні, українські пісні .

Соборність – це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми. І часточка надії і віри в майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною.
IMG_20190122_124438 — копия IMG_20190122_123052 — копия

Новый рисунок — копия

IMG_20190122_122905 — копия

22 січня 2019  року  у  фойє  Зорянського  СБСКП   проведено  з нагоди  100-річчя проголошення акту злуки Української Народної Республіки із Західноукраїнської Народною Республікою літературно-музичну  композицію  “Соборна мати -Україна – одна на всіх, як оберіг”.

Новый рисунок — копия

22 січня 2019 року в Новомихайлівському музеї історії села пройшла виставка під назвою «Воєдино в Соборній Україні» до Дня Соборності України. На виставці були представлені художні картини, рушники, прапори та інформаційні листи з визначними історичними постатями, фотографіями та документами про історію становлення української держави. Учням Новомихайлівської загальноосвітньої школи розповіли про історичні події тих часів.

Новый рисунок (4) — копияНовый рисунок (2) — копия

Новый рисунок (1) — копия

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року – день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою.

До цієї значної події у Дачненській сільській бібліотеці пройшла виховна година підготовлена працівниками Дачненського СБК “Живий ланцюг”, як символ єдності України”, на якому була представлена літературно-музична композиція “Моя єдина Україна” .

Діти  із зацікавленістю слухали історію заснування свята, переглянули документальний фільм “Історія українських земель з 1000 по 2016 рік”, жваво обговорювали значення поняття соборность України. Потім співали пісні про Україну та відвідали тематичну книжкову виставку.

Новый рисунок — копия Новый рисунок (3) — копия

Новый рисунок (5) — копия