Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Оголошення щодо проведення конкурсу на право оренди комунального майна

Комісія КНП «ЦПМСД Мар’їнської районної ради» з проведення конкурсу на право оренди комунального майна оголошує конкурс та прийом пропозицій від претендентів на оренду нерухомого майна загальною площею 11,3 кв.м., яке знаходиться за адресою: Донецька обл., Мар’їнський р-н,  с. Катеринівка, вул. Центральна, буд. 37А, кімната №6.

Умови конкурсу: стартовий розмір орендної плати 231 гривня 33 копійки без ПДВ на місяць, здійснення поточного ремонту орендованого приміщення, цільове призначення – для розміщення аптек, що реалізують готові ліки, строк оренди – 1 рік. Витрати, пов’язані з проведенням конкурсу, компенсуються переможцем конкурсу.

Конкурс відбудеться 31.08.2020 року о 09 00 годині за адресою: Донецька обл., м. Мар’їнка, просп. Дружби, буд. 22А, кабінет 16.

Для участі у конкурсі фізичні та юридичні особи подають до 28.08.2020 року включно з 8-00 до 15-00 години на адресуДонецька обл., м. Мар’їнка, просп. Дружби, буд. 22А, кабінет 26 такі матеріали:

– заяву про участь у конкурсі;

– зобов’язання  щодо виконання умов конкурсу;

– довідку  про відсутність заборгованості з орендної плати.

Кандидати, які є юридичними особами, крім вищезазначеного, також подають:

– копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

– завірені нотаріусом копії установчих документів;

– завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

– завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;

Кандидати, які є фізичними особами-підприємцями,  також подають:

– копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– завірену нотаріусом копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

– декларацію про доходи фізичної особи-підприємця або завірену нотаріусом копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

Пропозиції претендентів на участь у конкурсі мають відповідати умовам конкурсу.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

Пропозиції та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються орендодавцю у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та посвідчених печаткою (або підписом) заявника.