Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Оголошення! В районі працює служба “Соціальне таксі”

     До уваги жителів Мар’їнського району!

В центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю  «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області засновано службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату «Соціальне таксі».

Право на отримання безкоштовної послуги «Соціальне таксі» мають мешканці Мар’їнського району – особи з інвалідністю/діти з інвалідністю із захворюванням  опорно-рухового апарату та іншими захворюваннями, які пересуваються за допомогою технічних засобів реабілітації, інших маломобільних груп населення у разі, якщо такі  особи не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів.

Послуга надається для перевезення до підприємств, установ, організацій, соціальнозначимих об’єктів Мар’їнського району: заклади охорони здоров’я  (поліклініки, амбулаторії, лікарні, аптеки, лабораторії), управління соціального захисту  населення райдержадміністрації, Мар’їнський районний центр зайнятості, органи  виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, Великоновосілківське об’єднане управління пенсійного фонду України, Мар’їнське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Донецькій області, Мар’їнський РВ  ГУ ДМС України в Донецькій області, Мар’їнський районний суд Донецької області, правоохоронні органи, центру надання адміністративних послуг).

Для отримання права користування послугою одержувачу або довіреній особі  необхідно звернутися до соціального працівника служби «Соціальне таксі» та надати такі документи:

– заяву;

– ксерокопію паспорта;

– ксерокопію ідентифікаційного номера;

– ксерокопію довідки МСЕК, або іншого документа (медичний висновок).

Прийом заявок на перевезення здійснюється соціальним працівником ЗА ТРИ ДНІ до запланованого виїзду: із понеділка по четвер з 7:45 год. до 16:00 год.; у п’ятницю з 7:45 год. до 15:45 год. за телефоном: 099 736 28 19

2