Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» повідомляє про намір змінити тарифи на постачання теплової енергії і гарячої води

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» подало до Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації заяву та пакет документів щодо розрахунку тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії і постачання гарячої води у відповідності з вимогами Законом України від 09.11.2017р. №2189–VIII «Про житлово-комунальні послуги».

На виконання п.п. 3, 5 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130 повідомляємо, що повна інформація щодо загального розміру планованого тарифу, його структури, обґрунтування необхідності встановлення тарифу тощо розміщена на офіційному сайті ОКП «Донецьктеплокомуненерго» (http://www.kpdtke.com.ua/).

Письмові зауваження та пропозиції Ви можете надіслати до 15 червня 2020 року на адресу ОКП «Донецьктеплокомуненерго» (84307, м. Краматорськ, пров. Земляний,2), або на e-mail: postmaster@kpdtke.com.ua, а також можна  безпосередньо надати до Донецької обласної державної адміністрації за адресою 84300, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6.

Прес-служба Донецької ОДА