Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Павлівська ЗОШ відзначила свій 50-річний ювілей

Сьогодні, 29 березня, відбулося урочисте святкування 50-річного ювілею Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Ця подія зібрала велику кількість гостей і жителів громади.

Вітаючи «ювілярку», на свято завітали голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз народний депутат України Сергій Сажко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Зайцева, сільський голова Олена Сосюра, ветерани педагогічної праці та колишні випускники школи.

Далекий 1967 рік. Саме в цей рік відкрилися двері нової світлої середньої школи в селі Павлівка.

Коридори ще пахли свіжою фарбою, новими меблями і в них витав дух юності, молодецького гарту великих та великих сподівань. З радістю учні переселялися із старих господарських приміщень в нові світлі класи. І ось довгоочікувана мить: символічний ключ від школи передано директору Заїці Івану Філатовичу.

Саме він запросив до школи п’ятдесят років потому перших першокласників, і саме він стільки років тому назад прощально лунав для перших випускників. Більше 14500 світлих урочистих і звичайних трудових днів пам’ятають ці світлі коридори, затишні класи та кабінети.

Сьогодні неможливо перерахувати усіх вчителів, які віддали своїй школі не один десяток років. Школа пам’ятає усіх, хто все своє життя без залишку  віддав найпрекраснішому на Землі – вихованню дітей, формуванню майбутнього, у якому нам усім жити. Хвилиною мовчання присутні згадали тих, хто працював і навчався у стінах школи і кого вже немає разом з нами.

Поринути у минуле, у свої спогади змогли всі, хто був присутній на святковому концерті.

Слова вітання з ювілеєм пролунали від очільника району Володимира Мороза. Він подякував педагогам за майстерність, небайдужість та відповідальне ставлення до обраної справи та вручив на довгу пам’ять –  комп’ютер.

Свої привітання висловили і гості свята та подарували пам’ятні подарунки. Так, народний депутат України Сергій Сажко презентував багатофункціональний пристрій, а начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Зайцева, для господарських потреб навчального закладу, подарувала газонокосарку.

Святковий настрій присутнім забезпечили місцеві аматори та творчі колективи демонструючи святкові номери.P1150116

P1150097 P1150102  P1150129 P1150152 P1150204 P1150217 P1150257