Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

«Перше червня – день великих витівок для маленьких дітей»

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

З цієї нагоди Успенівський будинок культури і сільська бібліотека запросили дітвору  з дитячих літніх таборів Успенівської ЗШ І-ІІ ст. і Констянтинопільської ЗШ І-ІІІст.

Театр казок «Веселка» і колективи художньої самодіяльності БК підготували яскраву театралізовану програму. Свято розпочав учасник районного конкурсу «Книгоманія 2017», який посів друге місце серед шестикласників, Журавський Нікіта з презентацією повісті М.Твена «Принц і злидар». Потім на сцені з’явилася принцеса Несміяна (Кожокар Софія).

Успенівка 4

Яскраві костюми, цікава постановка танцювальних номерів, декорації – і на сцені була розгорнута чарівна магія.

Успенівка 3

А після вистави діти стали учасниками розважально-ігрової програми «Корпорація чудес», яку провели веселі Веселинки (Наталія Журавська  і Оля Гноєва). Конкурси з м’ячем, з кеглями, з повітряними кульками та інші виявляли переможців, які отримували за свою спритність солодкі призи, які люб’язно надав магазин «Симиренко».

Успенівка 1

До свята дитинства діти підготували малюнки на виставку «Ніколи не сумую, читаю і малюю». А виставка – фантазія «Час натхнення, творчості пора» зацікавила не тільки малечу, але і дорослих.  Юні художники могли показати свою майстерність, приймаючи участь у конкурсі малюнка на асфальті. Завершилося свято солодким столом, який організували батьки.

Успенівка 2

1 червня  2017  року  в  11-00 год   у  фойє  Зорянського  СБСКП   було  проведено  свято  дитинства «Хай  світить  сонце  і  сміються  діти»  з  метою  святкування  Міжнародного  Дня  дитинства, створення  гарного  настрою  дітям  та  залучення  їх до  різноманітних  розваг, конкурсів, танців. Особливо  діти  з  задоволеннями   приймають  участь    у  веселих  танцювальних    іграх  на  координацію   та  прискорення  рухів.

Зоряне 2

Зоряне 1