Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Перший виїзний прийом громадян районним «мобільним соціальним офісом» до військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка із застосуванням «мобільного кейсу»

30 липня 2019 року спеціалістами управління соціального захисту населення Мар’їнської районної державної адміністрації було проведено перший виїзний прийом громадян районним «мобільним соціальним офісом» до військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка із застосуванням «мобільного кейсу», який передано управлінню в рамках Програми «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE), що реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку USAID.

«Мобільний кейс» – це складова технічних засобів віддаленого надання  послуг управління, яка включає необхідне комп’ютерне обладнання, зокрема ноутбук, сканер, принтер, а також програмне забезпечення та інше технічне обладнання, яке дозволяє оптимізувати та підвищити ефективность процесу прийому документів в рамках районного «мобільного соціального офісу».

Під час виїзного прийому до фахівців управління звернулось 10 осіб з питань соціального забезпечення та надання субсидій.

IMG-8c039d5c811da8e048ec7adf4c1a676b-V — копия