Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Під Крутами пішли в безсмертя

29 січня 2018 року о 10.00 годині працівники Мар’їнського районного Будинку культури з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут та з нагоди відзначення 100–річчя бою під Крутами провели для учнів загальноосвітньої школи лекцію. Ведуча розповіла глядачам про події,  які відбувалися у ті  страшні часи. Учні разом з ведучою переглянули історичний фільм, в якому розповідалося про події під Крутами.

IMG_20180129_100423_BURST002 — копия

27 січня  з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут в Георгіївському СК працівники культури разом з бібліотекарем провели для учнів захід,  на якому вшанували пам’ять молодих героїв, які  в 1918 році полягли біля залізничної станції Крути. Бібліотекар з учнями підготувала коротку історичну довідку. Також на заході учні читали вірші “На Аскольдовій могилі…” П.Тичини, “На могилах” О.Тарнавського, “Крути” М. Лавренко та ін.

IMG_20180112_103103 — копия

29 січня 2018 року о 10.00 працівники Павлівського СБК в приміщенні школи провели День пам’яті героїв Крут. Була оформлена книжкова виставка «Крути: пам’ятай їх подвиг». Також проведена історична година «Герої не вмирають».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

29 січня 2018 року працівники Пречистiвського сільського будинку культури підготували урок пам’яті, присвячений героям Крут. На заході були присутні вчителі і учні загальноосвітньої школи, учасники колективу художньої самодіяльності.
image1 — копия

29 січня 2018 року в Народному музеї села Костянтинівки був проведений тематичний вечір «Герої Крут для нащадків взірець». Мета цього заходу формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого. Завідуюча музеєм Сахно Л.М розповіла про цей страшний бій, також в приміщенні школі був показан відеофільм («Невідома Україна»,  «Лист без конверта»).

Новый рисунок (1) — копия

Новый рисунок (2) — копия