Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Підтримка підприємницьких ініціатив населення

19 червня в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся тренінг  з основ бізнес планування. До участі у заході запрошені

На тренінгу обговорювали актуальні питання започаткування та ведення підприємницької діяльності, порядок оформлення трудових договорів з найманими працівниками, трудових книжок, розпоряджень, договорів оренди та інше. Докладно розглянуто права та обов’язки підприємців у випадку перевірки посадовими особами контролюючих органів.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Часник ознайомила учасників з основними рекомендаціями щодо складання ефективних бізнес-планів та  провела обговорення про можливості отримання грантової_підтримки для початку нової або розвитку існуючої підприємницької діяльності за рахунок коштів нових проектів програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам  що працюють у нових галузях або галузях що розвиваються та мають потенціал для швидкого зростання та програми «EU4Youth» (Підвищення рівня освіти, зайнятості та соціальної інтеграції молоді в постраждалих від конфлікту районах Грузії та України), яку реалізує Маріупольська Спілка Молоді спільно з Данською радою у справах біженців за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Наступна зустріч підприємців та бажаючих створити власний бізнес відбудеться   26  червня 2019 року, в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості з 10 до 13 години.

IMG_20190619_100949

За інформацією Мар’їнського РЦЗ