Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Підтримка підприємницьких ініціатив населення

20 березня в Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Консалтингового центру відбувся тренінг з основ бізнес-планування для майбутніх підприємців та підприємців, що прагнуть взяти участь у грантових проектах. В заході взяли участь представник управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації, підприємці малого бізнесу  Мар’їнського району та безробітні, які планують започаткувати власний бізнес.

Учасників тренінгу ознайомили з грантовими програмами, які діють з початку року. Основна увага була зосереджена на Проекті підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації. Присутніх ознайомили з умовами фінансування та співфінансування проекту, напрямками діяльності, на які спрямована фінансова підтримка.

Начальник відділу по роботі з роботодавцями  Ксенія Федів  ознайомила присутніх зі станом ринку праці  Мар’їнського району та можливістю отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, у тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

З основними рекомендаціями щодо складання ефективних бізнес-планів учасників тренінгу ознайомила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Часник.

Присутні отримали інформацію про навчальні та інформаційні додатки, спрямовані на підтримку підприємництва, серед яких онлайн-платформа «Прометеус», мобільні додатки «Центр розвитку підприємництва», «Донецький ЦПТО ДСЗ», відео-уроки з  бізнес-планування.

Наступна зустріч підприємців та бажаючих створити власний бізнес відбудеться   27  березня 2019 року, в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості з 10 до 13 години.

 

 

Мар’їнський районний центр зайнятості