Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Підтримка підриємницьких ініціатив населення

У Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості відбувся тренінг з основ бізнес-планування для осіб, які планують створити власний бізнес та підприємців, що прагнуть взяти участь у грантових проектах. До участі у заході була залучена представник БО БФ «Карітас Запоріжжя» Кінтоп Вікторія.

Учасників тренінгу ознайомили з грантовими програмами, які діють з початку року. Фахівці служби зайнятості навели успішні приклади підприємців – переможців грантових програм.

Консультант БО БФ «Карітас Запоріжжя» Кінтоп Вікторія надала учасникам тренінгу вичерпну інформацію щодо того, як підготувати належним чином заявку для участі у грантових програмах, звернула увагу  на основні помилки, яких слід уникати при складанні бізнес-плану та заявки на участь у будь-якій грантовій програмі.  Учасники виконали ряд практичних вправ, розглянули та проаналізували проекти заявок.

Наступна зустріч підприємців та бажаючих створити власний бізнес відбудеться  у середу 17 квітня 2019 році в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості з 10 до 13 години.

IMG_1

Мар’їнський районний центр зайнятості