Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Пішла із життя секретар Дачненської сільської ради Гладка Людмила Вікторівна

11 березня 2019 року на 50-му році життя померла секретар Дачненської сільської ради ГЛАДКА Людмила Вікторівна.

Відійшла у вічність людина, яка була справжнім лідером територіальної громади, здатна крок за кроком, незважаючи на перешкоди, досягати поставленої мети. Цілеспрямована, самовіддана, професіонал своєї справи, вона завжди вражала своєю чарівністю, енергію та працездатністю, вмінням перейматися проблемами оточуючих, рішуче та принципово відстоювати інтереси громади. Вона ніколи не пасувала перед труднощами, простягала руку допомоги усім, хто її потребував, була щирою та небайдужою, з активною громадською позицією, чим заслужила глибоку повагу та авторитет серед колег, однодумців та усіх, хто був поруч. Такою ми її знали і такою вона залишиться у нашій пам’яті.

Людмила Вікторівна народилася 16 січня 1970 року в с. Самгородок Козятинського району Вінницької області. В 1990 році закінчила Перший Харківський індустріально-педагогічний технікум за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та здобула кваліфікацію техніка-будівельника, майстра виробничого навчання. Свій трудовий шлях Людмила Вікторівна розпочала в серпні 1990 року техпрацівницею Дачненської сільської ради, а з жовтня 2002 року була переведена інспектором військово-облікового столу.

В серпні 2005 року територіальна громада села Дачне вперше обрала Людмилу Вікторівну секретарем сільської ради, яким вона пропрацювала понад 13 років.

Мар’їнська районна державна адміністрація, районна військово-цивільна адміністрація Донецької області висловлює щирі співчуття рідним та близьким Людмили Вікторівни у зв’язку з її передчасною смертю. Нехай добрий, світлий спомин про неї назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, односельчан, усіх, хто її знав, любив та шанував. Вічна їй пам’ять…

Гладка Л.В.

01012018_10