Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Пішла із життя завідувач народного музею історії Мар’їнського району Рябко Валентина Олексіївна

30 липня 2019 року на 66-му році життя померла завідувач  народного музею історії Мар’їнського району,  колишній начальник відділу культури і туризму Мар’їнської райдержадміністрації Рябко Валентина Олексіївна.

Закінчивши у 1972 році Донецьке культурно-освітнє училище, а згодом, у 1980 році, Харківський інститут культури Валентина Олексіївна присвятила весь свій трудовий шлях культурному розвитку Мар’їнського району.

12 років вона пропрацювала завідувачем Єлизаветівського сільського будинку культури, потім була призначена на посаду начальника відділу культури і туризму Мар’їнської райдержадміністрації,  якій віддала 26 років свого життя.

Маючи організаторські здібності та досконально володіючи клубною, бібліотечною та музейною справою, Валентина Олексіївна практично особисто створювала і оформляла музеї історії сіл Катеринівка, Луганське, Степне, Старомихайлівка,  Новоселидівка та районний музей у Мар’їнці.

За роки своєї діяльності отримала значну кількість нагород, серед яких Почесні відзнаки Президента України та Міністерства культури.

У 2010 році була призначена завідувачем народним музеєм історії Мар’їнського району, де працювала до теперішнього часу.

Протягом останніх років Валентина Олексіївна була незмінним членом Громадської ради при райдержадміністрації.

Колеги знали її як відповідальну людину, талановитого і вимогливого керівника, яка віддавала всю себе своїй улюбленій справі. Завдяки її невичерпній енергії і творчому потенціалу про талановитих митців Мар’їнщини знали далеко за її межами.

Мар’їнська райдержадміністрація районна військово-цивільна адміністрація  висловлює  щирі співчуття рідним та близьким з приводу важкої втрати. У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з вами – усіма, хто знав, поважав та буде берегти про Валентину Олексїївну  кращі спогади і світлу пам’ять…

Рябко1