Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Пішов із життя колишній багаторічний голова колгоспу «Україна», а затим директор СТОВ «Олександрівське» Дмитро Іларіонович Сажко

Мар’їнська районна державна адміністрація, районна військово-цивільна адміністрація і рада Мар’їнської районної організації ветеранів з глибоким сумом сповіщають про те, що на 74-ому році трагічно обірвалося життя ветерана праці, відомого в районі керівника-аграрника – колишнього багаторічного голови колгоспу «Україна», а затим директора СТОВ «Олександрівське» Дмитра Іларіоновича Сажка.

Д.І.Сажко народився 2 листопада 1946 року в с. Веселий Гай Мар’їнського району. Після закінчення середньої школи трудову діяльність розпочав рядовим колгоспником у місцевому колгоспі  «Радянська Україна». Після трирічної служби в армії повернувся до цього ж господарства працював шофером, а потім агрономом – насіннєвиком. Одночасно заочно вчився за фахом агронома в Луганському сільгоспінституті. Закінчивши навчання, був призначений головним агрономом павлівського колгоспу «Червоний Жовтень», а в 1981 році його обрали головою колгоспу «Україна».

Саме на цій посаді якнайшвидше розкрилися його ділові якості висококваліфікованого спеціаліста, неординарного організатора виробництва і керівника трудового колективу. Особливо багато зробив Дмитро Іларіонович для зміцнення матеріально-технічної бази сільгосппідприємства, підвищення культури землеробства і зміцнення на цій основі економіки господарства, реорганізованого в 2000-му році в СТОВ «Олександрівське».

На жаль, у початок бойових дій на території району це сільськогосподарське підприємство припинило свою економічну діяльність, що було прийнято Дмитром Іларіоновичем дуже болісно. «Серце обливається кров’ю, коли я бачу поля, зорані не плугом, а вибухами від снарядів, зарослі бур’янами» – ділився він своїм наболілим з колегами. Цей біль він поніс із собою у Вічність.

Земля йому пухом і наша вдячна пам’ять!

1