Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Пішов із життя колишній Максимільянівський сільський голова Іван Орестович Іскович

04 квітня 2019 року на 70-му році життя помер  колишній Максимільянівський сільський голова Іван Орестович Іскович, людина, яка 40 років присвятила розвитку Мар’їнського району.

За своє життя Іван Орестович пройшов через усі терени, почавши свій трудовий шлях рядовим колгоспником у с.Георгіївка. Потім закінчив Мелітопльський інститут механізації сільського господарства,  який обрав за покликом любові до землі.

Згодом, перебуваючи на посадах інженера по механізації колгоспу, інженера-інспектора, заступника начальника управління сільського господарства, голови правління колгоспу, своїй любові до родючих українських земель не  зраджував, був в полі і тоді, коли лише починав зоріти небосхил, і в спекотний полудень, і тоді, коли сонце вже сіло за горизонт.

Своєю відповідальністю та  чуйним ставленням Іван Орестович заслужив повагу односельців,  тому свого часу його було тричі обрано головою Максимільянівської сільської ради.

Завдяки найкращим якостям людської душі він вмів знаходити порозуміння з колегами та жителями села, завжди був чуйним товаришем та мудрим наставником. Всі ці роки його трудова біографія складалася з буденних тривог і турбот про покращення добробуту і благополуччя земляків, щоб сільське господарство району віддячувало високими врожаями, а у людей завжди в достатку був хліб на столі.

Мар’їнська райдержадміністрація районна військово-цивільна адміністрація  висловлює  щирі співчуття рідним та близьким з приводу важкої втрати. У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з вами – усіма, хто знав, поважав та буде берегти про Івана Орестовича кращі спогади і світлу пам’ять…

Іскович некр