Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Питання удосконалення роботи КПВВ “Мар’їнка” – на контролі

Сьогодні, з робочим візитом КПВВ «Мар’їнка» відвідала представник  Міністерства з питань тимчасово окупованих територій  та внутрішньо переміщених осіб Алла Назаренко.

У візиті також взяли участь голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, представник Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації Олексій Добарін, заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв, керівник військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Олександр Тесля, старший офіцер відділу прикордонної служби ОВВ «Краматорськ» полковник Володимир Воробець, комендант ОБПК «Курахівка» Владислав Кізілов, голова Дніпропетровського офісу УВКБ ООН Молусью Момо та голова філії Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в місті Маріуполь Діну Ліпкану.

Метою візиту було вивчення стану функціонування КПВВ «Мар’їнка», пошук  можливих шляхів додаткового фінансування КПВВ з метою поліпшення умов пропуску громадян.

Під час зустрічі делегація  ознайомилася з роботою та соціально-побутовими умовами контрольно-пропускного пункту, обговорили питання можливості прискорення пропуску громадян. Також, були обговорені можливі шляхи фінансування заходів з удосконалення облаштування та роботи пункту пропуску. Під час роботи керівництвом районної військово-цивільної адміністрації було наголошено на важливості проведення заходів з поліпшення санітарного стану контрольно-пропускного пункту, адже це дозволить знизити психологічне напруження населення, посилить  ефективність функціонування пункту пропуску, а головне — дозволить створити гідні умови перебування громадян на КПВВ. Також було надано пропозиції щодо порядку  фінансування утримання КПВВ.