Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Плануємо бізнес

09 жовтня у Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся тренінг з бізнеспланування за участю представника управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації. У заході взяли участь безробітні, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Тренінг  пройшов в рамках проекту USAID  «Економічна підтримка Східної України», який спрямований на поліпшення економічної ситуації постраждалих від конфлікту територій на Сході України.

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості, які пройшли навчання за напрямом «Бізнеспланування», проводили захід в новому  форматі з використанням отриманих знань і навичок. Присутні  розвинули навички  стратегічного бачення бізнесу, проаналізували власні ресурси та можливості для реалізації затребуваних бізнесідей, вчилися шукати партнерів та клієнтів  для свого бізнесу.

Фахівці служби зайнятості знайомили учасників з додатковими джерелами отримання корисної для підприємців інформації, серед яких мобільний додаток «Центр розвитку підприємництва», онлайнресурс «Прометеус», відеоуроки з бізнеспланування Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, інші корисні інтернет ресурси. Бажаючі встановити онлайндодаток «Центр розвитку підприємництва» отримали допомогу фахівців.

Наступна зустріч відбудеться  у середу,  16 жовтня 2019 року з 10 до 13 години в Консалтинговому центрі Мар’їнського районного центру зайнятості.

2

1