Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Плідна співпраця Мар’їнського районного центру зайнятості з роботодавцями дає позитивний результат

День відкритих дверей на виробництві, а саме на новоствореному підприємстві ТОВ «Автобаза Магістраль» яке розташоване у Промисловій зоні міста Курахове, проведено 14 листопада 2017 року. В заході прийняли участь 21 безробітний, з них 3 особи з числа внутрішньо переміщених і 4 особи із зайнятого населення. В результаті заходу 3 безробітних залишили свої резюме та отримали направлення від Центру зайнятості для подальшого проходження стажування на виробництві з майбутнім працевлаштуванням на постійне місце роботи.

Так як підприємство ТОВ «Автобаза Магістраль» має приоритетний вид економічної діяльності, є можливість компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Представник роботодавця Світлана Стасюк запропонувала учасникам заходу актуальні вакансії, у яких на сьогоднішній день виникла потреба на підприємстві, а саме водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту автомобілів та машиніст крана автомобільного. Учасникам заходу розповіли про діяльність підприємства, характер, умови, специфіку роботи та основні вимоги до потенційних працівників. Йшлося й про пакет соціальних гарантій, яким забезпечуються працівники.

Таким чином, за допомогою служби зайнятості, роботодавці мають можливість  укомплектувати свої вакантні місця. Це є гідним підтвердженням  ефективної співпраці та партнерських стосунків між службою зайнятості та підприємством.

фото1