Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Святковий концерт в м.Курахове «Весна і Жінки – що може бути прекрасніше?»

Міжнародний жіночий день  – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Тож 8 березня  Курахівський міський центр культури і дозвілля підготував для  жінок феєричний святковий  концерт  «Весна і Жінки – що може бути прекрасніше?»

Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень чарівному  жіноцтву. Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Своїми чудовими виступами, майстерністю й емоційністю виконання, учасникам театрального гуртка «NEVERLAND», зразкового хореографічного ансамблю «Подарунок», танцювальних колективів “Натурель” та «Кіара», вокалістам  центру культури Лілії Пащенко, Соні та Маші Шаталовим, Олі Булбук, Діані Горобець та Жені Пащенко вдалося зачарувати усіх. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.

 Надзвичайно приємним подарунком усім жінкам, які завітали на свято, була різнобарвна сувенірна продукція, виготовлена майстрами декоративно-ужиткового мистецтва «Берегиня» Курахівського міського центру культури і дозвілля, що була широко представлена на  виставці-ярмарку. Усі бажаючі мали змогу зробити подарунки чарівним жінкам та придбати святкові вироби.

DSCN4461 (1) DSCN4373 DSCN4319 DSCN4213 (1) DSCN4203 DSCN4198