Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Подвигу вічно зоріти – пам’яті вічно жити

Вітаємо зі святом всіх вас щиро!

Живіть здорові в щасті і теплі,

Бажаємо любові, світла, миру

На нашій рідній і святій землі.

8  травня 2018 року  в с.Зоряне  біля  пам’ятника  загиблих  воїнів-земляків у роки  Другої  світової  війни 1939 – 1945  років  відбувся  мітинг-реквієм «Подвигу  вічно  зоріти – пам’яті  вічно  жити» за участю  органів  місцевого  самоврядування, представників  громадськості, духовенства, освіти, культури.

Сільський голова Олена Покинтелиця, вчитель  історії  Олена Єрьоміна розповіли  про  роль  наших  ветеранів у  Другій  світовій  війни  та  іх  внесок у здобутті  перемоги  над  нацизмом, а також жертовность українського народу у  боротьбі за  визволення  Європи.

Голова  ради  ветеранів  сільради Людмила  Кривоносова звернулася  до  учнів  школи  з  проханням  не  бути  байдужими  до  людей  похилого  віку,  допомагати, підтримувати, шанувати цих людей та  берегти  святині села – пам’ятники, поховання  видатних  людей, піклуватися  про  їх  стан  та  прилеглу  територію.

Настоятель  місцевої  церкви  отець  Миколай  провів  панахиду  за  жертвами  Другої  світової  війни  та  молебен  за  мир  в  Україні.

Наприкінці заходу присутні  вшанували  загиблих  хвилиною   мовчання  та  поклали  квіти до підніжжя пам’ятника.

Новый рисунок — копия

Новый рисунок (2) — копия

Новый рисунок (1) — копия

8 травня 2018 року в селі Новоукраїнка біля меморіалу загиблих воїнів був проведений вечір – реквієм «Не згасити пам’яті вогонь».  Перемога! Це слово звучить сьогодні по особливому: з стурбованістю, з надією, з великим прагненням миру. На заході у виконанні учасників художньої самодіяльності та учнів школи звучали вірші та пісні воєнної тематики, а танцювальні колективи підготували запальні таночки.

Також в цей день у Новоукраїнській сільській бібліотеці була проведена година пам’яті “Пам’ять сивини”. Діти прослухали історичні факти про події Другої світової війни.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів.

?????????????

?????????????

Photo0370 — копия

8 травня 2018 року  біля пам’ятника загиблим героям в с.Павлівка з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги у Другій світової  війні відбулася літературно – музична композиція «1939-1945. Ніколи знову». На заході присутнім розповіли про події тих років, звучали пісні та привітання зі святом. Хвилиною мовчання усі присутні вшашували загиблих.

Після урочистих заходів працівники сільської ради, вчителі та учні загальноосвітньої школи здійснили візит ввічливості до ветерана війни Островського Г.К., привітали його зі святом Перемоги, побажали міцного здоров’я, мирного неба, довголіття та вручили святковий подарунок.

Новый рисунок — копия

Новый рисунок (1) — копия

Новый рисунок (2) — копия

8 травня в музеї історії села Новомихайлівка відбулася історична година присвячена Дню пам’яті та примирення «Будемо пам’ятати доки живемо». На заході були присутні військовослужбовці та жителі села. Потім учні школи та мешканці села пройшли ходою від школи до пам’ятника українським визволителям та вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів.

Також для мешканців села працівники музею підготували фотовиставку та експозицію присвячену до Дня Перемоги під назвою «Безсмертна слава у віках».

Колективи художньої самодіяльності з нагоди свята підготували концерт.

Новый рисунок — копия

Новый рисунок1 — копия

Новый рисунок 2 — копия

Новый рисунок (1) — копия

9 травня 2018 року в  Катеринівському сільському Будинку культури з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся святковий концерт.

На заході було сказано багато слів вдячності на адресу тих, хто боровся на полі бою, і тих, хто самовіддано працював у тилу. Колективи художньої самодіяльності будинку культури підготували для перегляду вокальні та хореографічні номери.

Наприкінці заходу усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Новый рисунок (2) — копия

Новый рисунок (3) — копия

Новый рисунок (4) — копия

8 та 9 травня 2018 року в м.Курахове біля Меморіалу Слави з нагоди Дня памʾяті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні була проведена година пам’яті та мітинг.

Працівники Курахівського міського центру культури і дозвілля нагадали присутнім про події Другої світової війни та ту надзвичайно високу ціну, яку заплатив наш народ за перемогу над нацизмом.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять всіх полеглих у найжорстокішій війні ХХ століття та поклали квіти до Меморіалу Слави.

9 травня для ветеранів, жителів та гостей міста  на площі Миру  відбувся святковий концерт «Пам`ять вічно жива» та була організована виставка декоративно – прикладного та ужиткового мистецтва любительського об’єднання «Берегиня».

В тематичній святковій програмі прийняли участь кращі творчі колективи міста. Вся програма була пронизана пам’яттю, любов`ю та шаною до людей того покоління.

31960720_360065877834864_529297780850556928_o — копия

32087237_602993313386326_2264952614158336000_n — копия

32116807_602994756719515_5422538902898475008_n — копия

DSCN6491 — копия

8 травня в с.Єлизаветівка відбувся захід до Дня пам’яті та примирення «Пам’ять вічно жива”- 1939-1945 Пам’ятаємо. Перемагаємо” та проведено акцію “Перша хвилина миру”.

9 травня спільно з представниками підприємств, установ, організацій, розташованих на території сільської ради, учасниками операції об’єднаних сил, проведено церемонію покладання вінків та квітів до пам’ятника загиблим воїнам “Батьківщина – мати”. Ієреєм Свято-Миколаївського храму с.Єлизаветівка проведено панахиду за жертвами Другої світової війни та молебен за мир в Україні.  Також відбувся святковий концерт “Пам’яті загиблим – будьте гідні”, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

DSC_1958 DSC_1899

9 травня в Георгіївському сільському клубі відбувся концерт до Дня Перемоги над нацизмом в Другі світовій війні “Вклоняємось  великим тим рокам”. На початку концерту з вітальним словом виступили Максимільянівський сільський голова Віктор Фінько та голова ветеранської організації Валентина Тимкович.
Свої творчі номери представляли як дитячі, так і дорослі художні колективи, звучали пісні воєних років. У фоє клубу  була організована книжна виставка “Війна відгриміла, а память – жива”.IMG_20180509_094356 IMG_20180509_103843